Značky Počet značek: 50

 • BRUNO BANANI

  Německá firma Bruno Banani je na trhu od roku 1933. Značka Bruno Banani je známa v oblasti parfémů, módních doplňků, oděvů. Na www.dmxgear.cz Vám nabízíme značkové kvalitní a moderní pánského prádlo, zejména pak boxerky s krátkou a delší nohavičkou, klasické i sexy slipy a módní sexy pánská tanga.

 • C-IN2

  C-IN2 je americký výrobce pánského spodního prádla. Od svého vzniku C-IN2 zavedlo průlomovou "technologii" ve spodním prádle, jako je váček vpředu na přirození. Nabízíme základní škálu boxerek, slipů, jockstrapů a pánských tang.

 • CALVIN KLEIN

  Calvin Klein je legendou mezi spodním prádle. V roce 1968 se zapsal do historie Fashion značek. Již tehdá byly dominantními prvky volnost a svěžest. Říká se, že kdo nemá ve svém prádelníku alespoň jedny slipy nebo boxerky Calvin Klein, pak není pořádným chlapem. V našem e-shopu si můžete vybrat z boxerek s krátkou i delší nohavičkou, slipy vyříznuté bokové i ty "americké" - slipo-boxerky. Pokud se řekne Calvin Klein, všem se vybaví boxerky nebo trenýrky Calvin Klein, samozřejmostí jsou dneska už i pánské slipy Calvin Klein.

 • Clever

  Značka CLEVER byla založena v roce 2004, jedná se o jihoamerickou značku prádla. CLEVER nabízí širokou škálu slipů, boxerek, pánských tang. Na našem e-shopu můžete najít však jen omezenou nabídku prádla. Ovšem pracujeme na doplnění sortimentu.

  Počet produktů: 0

 • COCKSOX

  Australská značka Cocksox je australská značka, která je známá pro jeho váček, jak na boxerkách, tak na slipech i jockstrapech. Cílem je, aby bylo přirození zvednuté. Cocksox je dodáván v různých střihách a stylech a je to značka, která prostě vyzařuje mužnost a sex-appeal. 

 • DIESEL

  Značka Diesel byla založena Renzo Rossem. Pánské prádlo Diesel se vyznačuje designem a střihem produktů. Díky tomu lze velmi často spodní prádlo Diesel poznat v obchodech na první pohled. Jedná se o jedinečné kousky, které můžete najít na www.DMXgear.cz, jako jsou boxerky, volné bavlněné trenýrky a trenky, bokové i americké slipy.

 • DMXgear

  DMXGEARje česká značka, která nejen nakupuje pánské boxerky, slipy, tanga, jockstrapy a další pánské spodní prádlo a sportovní oblečení. Nově nabízí také svoji kolekci. DMXGEAR jako první český e-shop začal prodávat sportovní ručníky, plavky a bavlněné pánské prádlo (boxerky, slipy, tanga, jocksy), sportovní nylonové prádlo (boxerky, slipy a tanga).

 • FIT-IN1

  Nová skandinávská značka FIN-IN1 je pro všechny chlapy, kteří se chtějí cítit sexy, atraktivně a sebevědomě. Díky široké škále stylů a inovativních vzorů, FIT-IN1 je ideální volbou přesně pro vás a váš životní styl. Naše produktová řada zahrnuje boxerky, slipy, trenýrky, jockstrap suspenzory.

Zobrazit 13 - 24 z 50 položek