Značky Počet značek: 50

 • 2(X)IST

  Americká značky 2(X)IST je známá svoji špičkovou kvalitou, zajímavým designem a prádlem s maximálním pohodlím. Společnost byla založena v roce 1991, od té doby 2(X)IST nabízí luxusní pánské slipy, pánské boxerky s širokou gumou v pase, také pánská luxusní tanga a sportovní jockstrapy/jocksy. Značka nabízí i pánská sportovní tílka a trička s výstřihem do "U" i do "V".

 • ALEXANDER COBB

  Alexander Cobb, skandinávská značka, která nabízí klasické střihy boxerek a slipů, velmi kvalitní bavlnu, která je příjemná na tělo a rovněž i elastické gumy v pase. V nabídce Alexander Cobb jsou boxerky s krátkou nohavičkou, boxerky s dlouhou nohavičkou, bokové slipy, push-up slipy.

 • Anais

  Počet produktů: 0

 • Andrew Christ.

  V současné době nejznámější americká značka ANDREW CHRISTIAN nabízí v e-shopu DMXgear nejširší škálu spodního prádla, plavek a sportovního oblečení na českém a slovenském trhu. Jde zejména o pánské slipy nejrůznějších střihů včetně push-up slipů, zejména pak slipy s váčkem či technologií Show-it. Dále nabízí pánské boxerky převážně s kratší nohavičkou, luxusní jockstrapy nazývané jako jocksy nebo jocks a backless slipy (slipy s vyříznutou látkou na zadku), nechybí ani pánská tanga nebo sportovní věci, jako jsou žabky, přívěsky, sportovní i sexy tílka, trička či kšiltovky.

 • Aqux

  Aqux přináší do České republiky jedinečné boxerkové plavky, které jsou speciálně střižené a mají skvělý design.

 • AUSSIEBUM

  Australská značka Aussiebum je výrobce pánského spodního prádla a plavek. Všechny výrobky AussieBum jsou vyráběny v Austrálii a www.dmxgear.cz nabízí v tuto chvíli jen portfólio plavek, které se vyznačují váčkem, které mají vpředu na přirození.

 • Aware Soho

  Anglická značka AWARE SOHO se vyznačuje zejména základní nabídkou pánských bavlněných slipů, boxerek s nízkou nohavičkou a jockstrapy. V pase je vždy široká guma, která nabízí pohodlí a je příjemná na těle. Muži uvítají zejména kvalitně zpracované prádlo, které je pohodlné a nikde neškrtí. 

 • BARCODE BERLIN

  Německá značka BARCODE BERLIN zažívá největší rozmach a díky e-shopu DMXgear máte možnost si vybrat z nejširší nabídky na českém a slovenském trhu. V nabídce jsou pánské slipy nejrůznějších střihů (víc i méně vykrojené), hlavně jockstrapy a backless slipy (slipy, které mají vyříznutou látku na zadku). Nabídku dále tvoří nejrůznější elasťáky (krátké na cvičení či do fitness), elasťáky s popruhy, dále backless elasťáky (opět na zadku vyříznuté). BARCODE BERLIN nabízí i podkolenky, vycpávky na ramena, nákoleníky a loketníky, tílka, síťovaná trička, šortky, šusťákové kraťasy. Značka BARCODE BERLIN v sobě kloubí potřebu s fetišem, který sluší a je zároveň sexy.

 • BIKE Athletic

  Světoznámá značka BIKE Athletics je nejznámější značkou, která vyrábí jockstrapy neboli jocksy. Jsou určeny zejména pro sportovce, fotbalisty, tenisty, rugbysty. Ale jsou vhodné svým zpracováním i pro rekreační sporty i na volnočasové aktivity. 

  Počet produktů: 0

Zobrazit 1 - 12 z 50 položek