Péče o spodní prádlo

Pokud si chcete uchovat prádlo dlouho jako nové, perte ho v ruce a v pracím prostředku na jemné materiály. Nezapomeňte, že prádlo by nemělo být namočené déle než pět minut. Pokud i přesto perete spodní prádlo v pračce, používejte sáček na praní. Nepřekročujte doporučenou teplotu praní, ani prádlo nesušte v sušičkách prádla, na topení, u ohně či na přímém slunci.

Péče o plavky

Zboží zakoupené na DMXGEAR je zárukou kvality. Nicméně pokud chcete, abyste měli plavky stále jako nové, je potřeba o ně pečovat. Takže plavky namočte do vlažné vody (30°C) ještě před tím, než jdete do vody. Nechte je máchat s neutrálním mýdlem nebo pracím práškem a nechte bez ždímání uschnout. Nezapomeňte po každém nošení plavky znovu ve vlažné vodě vyprat a nesušit je na přímém slunci, na topení či v sušičkách. Nenechávejte je ani i igelitovém sáčku. Plavky po sezóně vyperte v pračce a při praní je mějte ve speciálním sáčku. Perte s programem na jemné prádlo.

Péče o oblečení

U oblečení platí základní pravidlo. Perte a sušte ho po rubové straně, neboť si tím prádlo udržuje stále nový vzhled. Rovněž je potřeba dodržovat symboly na prádle, používat kvalitní prací prostředky podle druhu materiálu a barev. Nové barevné prádlo vždy nezapomeňte několikrát vyprat v ruce, aby se uvolnila přebytečná barva.