DMXGEAR: protějšek tě ocení, protože krása je mocná

Víte, co nosit za prádlo, pánové? To, co nosíte za prádlo, je totiž stejně důležité jako všechny ostatní části Vašeho šatníku. Spodní prádlo je přitom nejvíce funkčním oblečením, které v ten daný den máte na sobě. Je proto důležité nosit kvalitní prádlo. Vybrat si nyní můžete z široké nabídky e-shopu DMXGEAR. Najdete zde vhodné oblečení pro každodenní nošení, zvláštní příležitosti, sportovní aktivity či jiné použití.

Boxerky patří mezi přiléhavé spodní prádlo s kratší či delší nohavičkou (nohavička končí většinou v půlce stehen). Pas je pružný nebo s přiléhavou gumou, často je tvořen s nápisem značky. Boxerky plně zakrývají zadek i přední část. Střih boxerek je v poslední době nejoblíbenější a velice pohodlný. Kvalitní boxerky poznáte podle toho, že se nohavičky nevyhrnují a nerolují! 

Trenýrky neboli trenky patří mezi volné spodní prádlo a v poslední době jsou na ústupu. Hlavní výhodou trenek je to, že dodávají naprostou pohodu při nošení. Jejich střih je velice vzdušný a volný. Trenýrky mají pouze jeden střih. Mají dlouhé, volné nohavice, které končí v půlce stehen.

Slipy patří mezi evergreeny a nyní jsou slipy opět na výsluní. Bude to znít hanlivě, ale slipy jsou v podstatě takové pánské kalhotky, jsou ovšem vpředu anotomicky tvarované. Slipy nemají žádné nohavičky. Celý střih je přizpůsobivý a pohodlný za každého pohybu. Dnes si můžete vybrat mezi různými střihy slipů, jako jsou americké slipy (mají po straně stehen širší látku, a tyto slipy připomínají tak trochu boxerky), dále jsou na výběr bokové slipy do džínů, na sport anebo tzv. adamitky (ty mají v pase jen gumu a pak látku na zakrytí zadku a přirození).

Pánská tanga (tangáče) se začínají více a více prosazovat i u českých mužů. Tanga vypadají zepředu jako slipy, avšak vzadu je úzký pruhem látky, který se zařízne mezi půlky. Zní to nepříjemně, ale zaříznutí je opravdu velice jemné a při nošení si ho sotva uvědomíte. V pase pánských tan je pružný pásek nebo designová guma, přední váček je anotomicky tvarovaný. Pánská tanga jsou velice sexy prádlo, které je vhodné pod přiléhavé oblečení a teplé dny.

Jockstrapy neboli jocksy jsou novým stylem pánského spodního prádla. Svoji oblibu si vysloužily již v americkém fotbale. Jockstrapy jsou vhodné zejména pro sportovní aktivity. Jejich zvláštností je zcela odkryté pozadí. Jockstrap je taktéž vhodný pro bežné nošení. Jocksy drží pouze na obvodových gumách na zadečku. Přední díl je tvořen anotomicky tvarovaným váčkem.