DMXGEAR: prádlo, které chcete, výsledek, který potřebujete

To, co nosíte za prádlo, je stejně důležité jako všechny ostatní části Vašeho šatníku. Spodní prádlo je přitom nejvíce funkčním oblečením, které v ten daný den máte na sobě. Je proto důležité nosit kvalitní prádlo. Vybrat si nyní můžete z široké nabídky e-shopu DMXGEAR, kde najdete luxusní a značkové spodní prádlo a oblečení pro každodenní nošení. V nabídce nechybí klasické slipy, pánské boxerky, boxerky s krátkou nohavičkou, bokové slipy, trenýrky, zvláštní příležitosti například pánská tanga či string tanga, jockstrapy neboli jocksy pro sportovní aktivity či jiné použití.

Nejen to, jaký druh prádla nosíte, ale i barevné provedení o Vás často vypovídá.

Růžová

Většina lidí si myslí, že to není barva pro muže. Růžová je podle některých úzce spojena s jemností a ženskostí. My si to nemyslíme. Samozřejmě proti gustu žádný dyšputát. Muž, který má rád růžovou, lze touto barvou zdůraznit jeho osobnost. Růžová je skvělá barva pro svalnaté muže a kluky s mírně jemnými rysy. Barvy, jako je levandulová a další pastelové odstíny, podtrhují kvalitu.

Modrá

Modrá je pravděpodobně nejméně konkrétní barvou. Je to barva nebe a oceánu a nevíce přítomná barva na Zemi. Modrá může být vnímána jako konstantní a stabilní barva v našem životě. Modrá může být také uklidňující barvou a bylo prokázáno, že pomáhá tělu produkovat chemické látky, které podporují klid v našem těle. Modrá nemusí být tak uklidňující, zejména ve světlejších odstínech. Pokud jde o muže v modrém spodním prádle, tento odstín působí sympaticky a přátelsky. Určitě nepůsobí sexy. Další skvělá věc o modré je rozmanitost v odstínu a stínů. Modrá je skvělá barva pro muže.

Červená

Červená je povzbuzující. To zvyšuje nadšení a povzbuzuje činnost a důvěru a sexualitu. Je to také barva lásky, vášně, touhy, chtíče a romantiky. Červené spodní prádlo je často vyhrazeno pro speciální příležitosti nebo romantickou schůzku mezi milenci. Tato barva je také skvělá pro dny, kdy budete potřebovat trochu více důvěry nebo motivaci.

Bílá

Barva bílá jasně uvádí čistotu a neutralitu. Pomáhá duševní jasnosti a dodává jasný světelný lesk. Pokud jde o spodní prádlo, bílá je jasným vítězem v souvislosti s popularitou a objemu výroby. Bílá je často barva volbou pro muže, kteří se starají o své spodní prádlo. Přesto jas bílé barvy může poskytnout největší kontrast k mužům s tmavší pletí a může být i pokud máte na sobě oblečení tmavé barvy, když může být spodní prádlo vidět.

Černá
Černá je autoritativní a silná barva. Černá může vyvolat silné emoce. Je to tajemná a silná barva a je sexy ve spojení s červenou. Černou lze kombinovat i s jakoukoliv jinou barvou.

Stříbrná

Stříbrná ukazuje, že je to skvělá volba ve spodním prádle. Stříbrná, stejně jako ostatní metalické odstíny, zvýrazňuje kontrasty ve těle. To znamená, že je to barva, kterou si můžete pochválit své tělo. Stříbrná barva poukazuje na přirození i na tvarovaný zadek. Stříbrná nemusí být nejlepší barva pro každodenní spodního prádla, ale pro lidi, kteří hledají moment překvapení, pozornosti a vyniknutí. Stříbrná je také dobrá barva pro muže, kteří se mají čím pochlubit. 


Přírodní/ natural barva

Nejlepší vlastností o přírodních tónech je to, že na první pohled nebo z dálky se jeví, jako nahý. A nahý vzhled je přece dobrý vzhled. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že bílá není nejlepší barvu pod bílé nebo světlé oblečení, přírodní barvy jsou mnohem lepší. Přírodní barva symbolizuje stabilitu, spolehlivost a přístupnost a zdůrazňuje v osobě přírodní tóny.

Fialová

Fialová byla dlouho spojována s královskou hodností a bohatstvím, protože fialové barvy bylo těžké najít. Fialová má stále ten královský vzhled. Fialové prádlo z vás udělá krále. Fialová má také mystickou nebo magickou stranu. Fialová je skvělá barva pro výstřední a kreativní lidi.

Žlutá

Žlutá je barva, která vydává jas, osvícení a štěstí. Žlutá má jiskru optimismu, tvůrčí myšlenky a energii. Podporuje komunikaci a stimuluje nervový systém a duševní schopnosti.

Zelená

Zelená je jedna z nejrozšířenějších barev v přírodě a je to skvělá barva ve spodním prádle, protože jsme tak zvyklí na to všechno kolem nás. Kvůli tomu, že má velmi uklidňující efekt. Zelená je považována za barvu klidu. Pokud jde o pánské spodní prádlo, zelená může dát člověku pocit, že je odvážný a divoký.