DMXGEAR: boxerky, trenky, slipy, jocksy i pánská tanga!

Jsme DMXGEAR, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku. Dovážíme originální pánské prádlo již 48 zahraničních a českých značek. Mezi nejznámější patří Andrew Christian, Addicted, 2(X)IST, Calvin Klein, Diesel, Joe Snyder. V nabídce je dále německá značka Barcode Berlin, Modus Vivendi, nechybí ani AussiebumTimoteo, BodyArt a Cocksox. Nezapomínáme ani na české značky Styx či Represent.

V nabídce DMXGEAR naleznete pánské slipy, boxerky s krátkou i dlouhou nohavičkou, volné trenýrky neboli trencle, jockstrapy/jocksy, pánská tanga. Nabízíme i širokou nabídku triček, kraťasů a elastický kalhot, krátkých elasťáků, vysokých ponožek a dalšího sportovního oblečení. Veškeré zboží je originální, zasílané přímo od výrobců.

DMXGEAR: my víme, co dělá muže mužem

Cílem DMXGEAR je nabízet kvalitní spodní prádlo a oblečení pro všechny, kteří si potrpí na kvalitě, materiálech a neotřelém stylu. A navíc za ceny přijatelné pro každého. Hlavním sloganem našeho e-shopu je OBLEČ SE DO NĚČEHO POŘÁDNÉHO!, což odpovídá dlouhodobé strategii e-shopu. Tou je poskytovat vysoce kvalitní pánské spodní prádlo a sportovní oblečení, dostupné široké veřejnosti s cílem být zákazníkovou první volbou při výběru pánského prádla a oblečení. Garantujeme, že u nás nakoupíte prádlo za ceny garantované výrobcem, tzn. že u nás zaplatíte takovou cenu, za jakou byste si zboží koupili v zahraničí. DMXGEAR od roku 2015 šijeme svoji vlastní značku prádla DMXGEAR.

DMXGEAR: luxusní pánské spodní prádlo

O DMXGEAR se pravidelně píše v souvislosti s novými trendy v pánském spodním prádle např. Blesk.cz, Extra.cz, TV PRIMA, Aha, Extra apod. Přinášíme průzkumy, které jsou přebírány médii. DMXGEAR citují rovněž pravidelně lifestylová média, časopisy, jako je například časopis Family Star, Love Star, bulvární týdeník Spy, či pánský měsíčník Esquire.

DMXGEAR se také pravidelně účastní módních přehlídek v nejrůznějších klubech a obléká již několik let prestižní soutěž pánské krásy MUŽ ROKU www.muzroku.cz.

Od portálu ŽivéFirmy.cz jsme díky nadstandardním službám a přístupu k zákazníkovi obdrželi cenné hodnocení, kterého si vážíme. "Oceněním Spolehlivá firma se jen potvrzuje, že DMXGEAR dělá pro své zákazníky mnohem víc, než jejich konkurence, která se stará jen o byznys a kde je pro ně zákazník až na druhém místě," říká Martin Malý, zakladatel a majitel DMXGEAR, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku. Navíc jsme držiteli ocenění dTest, který dává vám, zákazníkům, maximální jistotu při nákupu a případné reklamaci či odstoupení od smlouvy. Neméně významné je pro nás i hodnocení na portálu Heureka.

   

Od roku 2015 prošlo značkou DMXGEAR několik celebrit, které se stali tvářemi značky. Nejvýraznější tváří byl jeden z finalistů pěvecké soutěže Česko hledá superstar Sámer Issa. Dravost, provokace, design, kvalita – to vše spojuje značku se Sámerem a je důvodem, proč volba padla právě na něj. „Spodní prádlo mají od jednoduchých motivů až po velmi odvážné modely. Když mě značka oslovila ke spolupráci, neváhal jsem dlouho. Myslím, že něco takového na trhu v České republice chybělo," říká samotný Sámer.

 

Dalšími tvářemi DMXGEAR byla Miluška Bittnerová s Tomášem Dvořákem, kteří nám udělali propagaci na náš nový parfém ONE by DMX, který byl uveden na trh v roce 2017.

  

Novou kolekci pánských plavek pak představil na jaře 2018 muzikálový herec a zpěvák Marek Lhotský.

 

Podpořili jsme i nejrůznější zpěváky, modely, redaktory - například Renata Salerna a jeho videoklip.

 

Dobrý anděl

Od září 2015 DMXGEAR podporuje jedinečný charitativní projekt Dobrý anděl (www.dobryandel.cz) je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jeho zakladatelů a dalších filantropů.