DMXGEAR: boxerky, slipy, jocksy i pánská tanga!

Jsme DMXGEAR, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem. Dovážíme originální pánské prádlo již 48 zahraničních značek, v nabídce jsou i zástupci českých značek. Mezi nejznámější patří Andrew Christian, 2(X)IST, Calvin Klein, Diesel, Gregg Homme, Joe Snyder. V nabídce je dále německá značka Barcode Berlin, britské prádlo Aware Soho. Nechybí ani řecká značka MED (My Energy Dose), která v této středomořské zemi slaví s tímto prádlem nebývalý úspěch. Přinášíme i nabídku neokoukané kolekce značky Timoteo, zajímavé pro své neotřelé střihy a příjemné materiály značky BodyArt a Cocksox.

V nabídce DMXGEAR naleznete pánské slipy, pánská tanga, boxerky s krátkou i dlouhou nohavičkou, volné trenýrky neboli trencle, jockstrapy/jocksy, string tanga. Nabízíme i širokou nabídku triček, kraťasů a elastický kalhot, krátkých elasťáků, vysokých ponožek a dalšího sportovního oblečení. Veškeré zboží je originální, zasílané přímo od výrobců.

DMXGEAR: my víme, co dělá muže mužem

Cílem DMXGEAR je nabízet kvalitní spodní prádlo a oblečení pro všechny, kteří si potrpí na kvalitě, materiálech a neotřelém stylu. A navíc za ceny přijatelné pro každého. Hlavním sloganem našeho e-shopu je OBLEČ SE DO NĚČEHO POŘÁDNÉHO!, což odpovídá dlouhodobé strategii e-shopu. Tou je poskytovat vysoce kvalitní pánské spodní prádlo a sportovní oblečení, dostupné široké veřejnosti s cílem být zákazníkovou první volbou při výběru pánského prádla a oblečení. Garantujeme, že u nás nakoupíte prádlo za ceny garantované výrobcem, tzn. že u nás zaplatíte takovou cenu, za jakou byste si zboží koupili v zahraničí. DMXGEAR od roku 2015 začíná šít svoji vlastní značku prádla DMXGEAR.

DMXGEAR: luxusní pánské spodní prádlo

O DMXGEAR se pravidelně píše v souvislosti s novými trendy v pánském spodním prádle např. Blesk.cz, Extra.cz, TV PRIMA, Aha, Extra apod. Přinášíme průzkumy, které jsou přebírány médii. DMXGEAR citují rovněž pravidelně lifestylová média, časopisy, jako je například časopis Family Star, Love Star, bulvární týdeník Spy, či pánský měsíčník Esquire.

DMXGEAR se také pravidelně účastní módních přehlídek v nejrůznějších klubech a obléká již několik let prestižní soutěž pánské krásy MUŽ ROKU www.muzroku.cz.

Jsme spolehliví

Od portálu ŽivéFirmy.cz jsme díky nadstandardním službám a přístupu k zákazníkovi obdrželi cenné hodnocení, kterého si vážíme. "Oceněním Spolehlivá firma se jen potvrzuje, že DMXGEAR dělá pro své zákazníky mnohem víc, než jejich konkurence, která se stará jen o byznys a kde je pro ně zákazník až na druhém místě," říká Martin Malý, zakladatel a majitel DMXGEAR, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku.

Podporujeme potřebné a nadějné

Sámer Issa

Novou tváří DMXGEAR se od jara 2016 stal jeden z finalistů pěvecké soutěže Česko hledá superstar Sámer Issa. Dravost, provokace, design, kvalita – to vše spojuje značku se Sámerem a je důvodem, proč volba padla právě na něj. „Spodní prádlo mají od jednoduchých motivů až po velmi odvážné modely. Když mě značka oslovila ke spolupráci, neváhal jsem dlouho. Myslím, že něco takového na trhu v České republice chybělo," říká samotný Sámer.

 

Renato Salerno

DMXGEAR podpořil v létě 2016 vznik videoklipu modela, redaktora a zpěváka Renata Salerna. 

 

Dobrý anděl

Od září 2015 DMXGEAR podporuje jedinečný charitativní projekt Dobrý anděl (www.dobryandel.cz) je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jeho zakladatelů a dalších filantropů.

MacMan

DMXGEAR podporoval mladého zpěváka - MacMana (https://www.macmanmusic.cz) - který na konci září 2015 vydal svoje album VI DI NY s videoklipem MOJE, které najdete na jeho Youtube kanálu (https://www.youtube.com/watch?v=WvmvoSd-SEs)

DMXGEAR Newsletter

Chcete od nás dostávat do e-mailu novinky o novém prádle? Chcete vědět, jaké přišly nové slipy, boxerky, jocksy nebo tanga? Zaregistrujte se a pošli nám svůj e-mail a DMXGEAR Vám bude pravidelně zasílat DMXGEAR Newsletter, kde se dozvíte vše podstatné.

Teď už vám neunikne nic podstatného!