o nás.jpgDMXGEAR: boxerky, trenky, slipy, jocksy i pánská tanga!

Jsme DMXGEAR, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku. Dovážíme originální pánské prádlo již 48 zahraničních a českých značek. Mezi nejznámější patří spodní prádlo Andrew Christian, Addicted, 2(X)IST, boxerky Calvin Klein, Diesel, Joe Snyder. V nabídce je dále německá značka Barcode Berlin, Modus Vivendi, nechybí ani AussiebumTimoteo, BodyArt a Cocksox. Nezapomínáme ani na české značky - zejména pak trenýrky Styx či trenky Represent. Dovážíme i velmi oblíbené značky Pink Hero, Brave Person, Shino, Cockcon či Aqux.

V nabídce DMXGEAR naleznete pánské slipy, boxerky s krátkou i dlouhou nohavičkou, volné trenýrky neboli trencle, jockstrapy/jocksy, pánská tanga. Nabízíme i širokou nabídku triček, kraťasů a elastický kalhot, krátkých elasťáků, vysokých ponožek a dalšího sportovního oblečení. Veškeré zboží je originální, zasílané přímo od výrobců.

"Obchod DMXGEAR jsem zakládal v roce 2011 s cílem nabízet kvalitní spodní prádlo a oblečení pro všechny, co si potrpí na kvalitě, nejlepších materiálech a zajímavém stylu. A navíc za ceny přijatelné pro každého. Na trhu byly tehdy a dokonce i dnes obchody s prádlem za pár stovek, čemuž odpovídala kvalita, anebo předražené prádlo," říká ředitel Martin Malý. DMXGEAR vyplnil mezeru na trhu a cílem je nabízet vysoce kvalitní pánské spodní prádlo a sportovní oblečení, dostupné široké veřejnosti s cílem být zákazníkovou první volbou při výběru pánského prádla a oblečení.

DMXGEAR získalo ocenění BEST UNDERWEAR BRAND 2018

V DMXGEAR šijeme od roku 2015 svoji vlastní značku prádla DMXGEAR a nabízíme komplexní nabídku od boxerek, trenýrek, přes slipy až po extravagantní jockstrapy či tanga. Stejně tak jsou v nabídce pánské legíny na sport či plavky a trička. Za naše úsilí se nám dostalo toho nejlepšího celosvětového ocenění - DMXGEAR se stal vítězem BEST UNDERWEAR BRAND 2018.

 

Zde je verdikt poroty:  

"Some brands offer underwear with big pouch in front, some do not care about men genitals mean if underwear works or not. DMXGEAR now produces the perfect anatomically fit underwear with any humorous pouch in front. Just small pouch for your comfort. There are many reasons why this brand has its own advantages over others, but what makes it special is not the individual elements, but the whole package that the brand offers - from quality to design, technology and comfort."

DMXGEAR obdrželo další ocenění BEST JOCKSTRAP 2019

V dubnu 2019 získal DMXGEAR ocenění od čtenářů v mezinárodní anketě UNB 2019 Award s výsledkem "Nejlepší jockstrapy 2019".

DMXGEAR: luxusní pánské spodní prádlo

O DMXGEAR se pravidelně píše v souvislosti s novými trendy v pánském spodním prádle např. Blesk.cz, Extra.cz, TV PRIMA, Aha, Extra apod. Přinášíme průzkumy, které jsou přebírány médii. DMXGEAR citují rovněž pravidelně lifestylová média, časopisy, jako je například časopis Family Star, Love Star, bulvární týdeník Spy, či pánský měsíčník Esquire.

Od portálu ŽivéFirmy.cz jsme díky nadstandardním službám a přístupu k zákazníkovi obdrželi cenné hodnocení, kterého si vážíme. "Oceněním Spolehlivá firma se jen potvrzuje, že DMXGEAR dělá pro své zákazníky mnohem víc, než jejich konkurence, která se stará jen o byznys a kde je pro ně zákazník až na druhém místě," říká Martin Malý, zakladatel a majitel DMXGEAR, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku. Navíc jsme držiteli ocenění dTest, který dává vám, zákazníkům, maximální jistotu při nákupu a případné reklamaci či odstoupení od smlouvy. Neméně významné je pro nás i hodnocení na portálu Heureka a Zboží.cz, kde klienti hodnotí spokojenost s naším obchodem. Dále jsme Prověřenou společností od Centra Výzkumu Názorů klientů. 

            logoGray_cz2.jpg   

Od roku 2015 prošlo značkou DMXGEAR několik celebrit, které se stali tvářemi značky. Nejvýraznější tváří byl jeden z finalistů pěvecké soutěže Česko hledá superstar Sámer Issa. Dravost, provokace, design, kvalita – to vše spojuje značku se Sámerem a je důvodem, proč volba padla právě na něj. „Spodní prádlo mají od jednoduchých motivů až po velmi odvážné modely. Když mě značka oslovila ke spolupráci, neváhal jsem dlouho. Myslím, že něco takového na trhu v České republice chybělo," říká samotný Sámer.

  unnamed (3).jpg

Dalšími tvářemi DMXGEAR byla Miluška Bittnerová s Tomášem Dvořákem, kteří nám udělali propagaci na náš nový parfém ONE by DMX, který byl uveden na trh v roce 2017. Parfém, který je určen pro muže pro celý den byl focen ve třech denních situacích - ráno při vstávání, do gymu a pro večerní akce. O oba modely se starali uznávaný vizážista Pavel Kortan a stylista Dušan Chrástek.

  e6f23a811870373.jpg

Novou kolekci pánských plavek Sun&Fun pak představil na jaře 2018 muzikálový herec a zpěvák Marek LhotskýPři focení v Aquapalace v pražských Čestlicích Marek odhalil své svalnaté tělo, které v muzikálech paradoxně moc neukazuje. „Aktuálně v Muži se železnou maskou mám jen rozhalenku,“ upřesnil s potutelným úsměvem mimo jiné úspěšný fitness trenér, který je v posilovně jako doma. „Cvičím denně a snažím se o sebe pečovat,“ dodal dvaadvacetiletý sympaťák.

  

Podpořili jsme i nejrůznější zpěváky, modely, redaktory - například Renata Salerna a jeho videoklip.

 

Podporujeme potřebné

Od září 2015 DMXGEAR podporuje jedinečný charitativní projekt Dobrý anděl www.dobryandel.cz), pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Od listopadu 2018 také podporujeme českou nadaci Muži proti rakovině, kteří v Česku oficiálně zastupují celosvětový projekt MOVEMBER. 

DMXGEAR se také pravidelně účastní módních přehlídek v nejrůznějších klubech a obléká již několik let prestižní soutěž pánské krásy MUŽ ROKU www.muzroku.cz a Gayman www.igaymancs.eu.