DMXGEAR v médiích

DMXGEAR pravidelně vydává tiskové zprávy, ve kterých zveřejňuje své průzkumy trhu, tedy toho, co se právě děje v pánském spodním prádle, jaké novinky na trh přicházejí či jaký je trend v České republice. Zde naleznete archiv mediálních výstupů DMXGEAR.

_________________________________________________________________

Nosíte jocksy? A víte, kdy byl tento typ oblečení vynalezen?

22. 5. 2017 - Původně byly jocksy neboli jockstraps určeny pro messengery, kteří jezdili na kole v dlážděných ulicích Chicaga. Vynalezl je v roce 1874 C.F. Bennett, který pracoval ve společnosti se sportovním zbožím. Od cyklistů se jocksy rozšířily i mezi další sportovní odvětví, spolu s krytem penisu sloužili například i jako ochrana pro ragbisty.

V posledních letech se však rozšířily i do českých prádelníků. „Jocksy jsou v Česku čím dál oblíbenější. Kdekdo si myslí, že když je má nějaký muž na sobě, že je hned gay. Ale to není pravda. Nosí je normálně i heterosexuálně orientovaní muži,“ řekl majitel e-shopu DMXgear.cz Martin Malý. „Jocksy je možné používat i na cvičení. Je to pohodlné a funkční prádlo,“ dodal.

Celý článek na: Freshgaymanagazin.cz

_________________________________________________________________

Známe letošní dvanáctku Muže roku 2017, navíc oblečeni do sexy trenek od DMXGEAR

V pondělí 22. května se Česku představila dvanáctka finalistů soutěže Muž roku 2017, a to za účasti celebrit, novinářů a významných osobností. Představení finalistů Muže roku se odehrálo v oblíbeném pražském podniku Cafe Cafe a už jako „obyčejně“ se ho zúčastnilo mnoho známých osobností, jako je Martin Chodúr, Katka Kornová, Karel Voříšek, Míša Nosková, Michaela Dolinová, Daniela Šinkorová, Marian Vojtko, Andrea Bezděková, Světlana Nálepková či Štěpánka Fingerhutová a další.

"Letošní ročník oblékáme do zcela nových boxerek s neonovými gumy v pase, jsou navrženy pro moderní muže, kteří si potrpí na kvalitu. Navíc se Muži roku objeví i v nových boxerkových plavkách DMXGEAR, které na míru připravujeme a dostanou se i do volného prodeje," říká Martin Malý, ředitel společnosti DMX UNDERWEAR, která provozuje největší nákupní galerii s pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku, DMXGEAR.CZ.

Napsali o nás:

https://www.moda.cz/a/-muz-roku-2017---finaliste--19645

https://www.super.cz/504129-prehlidka-nafintenych-samozeru-nebo-budouci-elita-svetove-muzske-krasy-mrknete-na-letosni-finalisty-muze-roku.html

https://vipstory.instory.cz/7378-ktery-z-techto-svalousku-letos-vyhraje-nejkrasnejsiho-muze-v-cr.html

https://bleskove.cz/celebrity/7726-tihle-fesaci-se-letos-utkaji-o-titul-muz-roku-co-na-ne-rikate

https://www.ijournal.cz/muz-roku-2017-predstavil-svuj-jiz-plnolety-18-rocnik/

https://www.aplausin.cz/ktery-z-techto-krasavcu-bude-nej-muz-roku-2017-predstavil-finalisty/

https://revue.idnes.cz/muz-roku-2017-finaliste-soutez-krasy-studenti-fitness-treneri-p5v-/lidicky.aspx?c=A170523_120506_lidicky_zar

https://zena-in.cz/clanek/a-je-to-tady-co-rikate-na-letosni-dvanactku-finalistu-muze-roku/kategorie/redakcni-novinky

https://prask.nova.cz/clanek/novinky/foto-jak-dnes-vypada-syn-stanislava-hlozka-uchazi-se-o-nejkrasnejsiho-muze-roku-a-zeny-po-nem-sili.html#pg_image_number

https://prask.nova.cz/clanek/novinky/foto-o-stepanku-fingerhutovou-se-rvali-krasni-muzi-takhle-krasnou-jste-ji-jeste-nevideli.html

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/470906/sinkorova-na-skutru-drazdila-tucet-chlapu.html

https://www.aplausin.cz/martin-chodur-na-muzi-roku-201-priznal-radsi-bych-zpival-nejakym-kraskam/

     

     

 

_________________________________________________________________

Češi při výběru prádla začínají být kreativní, prádlo si vybírají sami

4.9.2015 - Doby, kdy si muž mohl koupit jen jeden druh slipů, jsou ty tam. Moderní muži opustili volné trenýrky z 90. let a začali vnímat střihy a matriály, ze kterých výrobci prádlo vyrábějí. Takže se neomezují jen na volné pánské trenýrky, ale i na elastické boxerky či stále moderní slipy. Prádlo si začínají kupovat sami.

Celý článek na Dokonalazena.cz: https://www.dokonalazena.cz/aktualne/cesi-pri-vyberu-pradla-zacinaji-byt-kreativni-pradlo-si-vybiraji-sami/

_________________________________________________________________

Barevné boxerky Bruno Banani

Chcete, aby Váš muž vybočil ze stereotypu? Stačí mu k tomu boxerky Bruno Banani s delší nohavičkou. Koupíte je v e-shopu DMXgear.cz za nejnižší cenu v ČR.

Tištěné vydání časopisu Tina, červenec 2015

_________________________________________________________________

Pánská záležitost

Pánské boxerky s krátkou nohavičkou Andrew Christian jsou vyrobené z bambusové bavlny, takže muži budou mít pocit, jakoby na sobě nic neměli. Také jedinečné slipy Andrew Christian nabízí maximální pohodlí. V létě je ocení jistě každý muž. Prádlo v Česku nabízí jen www.DMXgear.cz

Tištěné vydání časopisu Tina, srpen 2015

_________________________________________________________________

Ženy budou mužům kupovat růžové prádlo, blíží se Valentýn

13. 2.2014 Den zamilovaných se vžil do českých kalendářů a Češi berou Den svatého Valentýna už jako zažitý svátek. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tématikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky, nejčastěji v červené a růžové barvě. To platí i o pánském spodním prádle, které se muži nebojí nosit. Přední pozici drží růžové boxerky.

 

„Ty doby, kdy si muži nechtěli oblékat do růžového prádla, jsou ty tam. Dneska jsou Češi svolnější nosit barevné spodní prádlo a i růžová mezi ně patří,” říká Martin Malý, majitel a zakladatel největší nákupní galerie s luxusním pánským prádlem DMXgear.cz.

 

Nejnovější trendy totiž hovoří o tom, že růžová je moderní barva, a proto se ženy nebojí svým mužům kupovat spodní prádlo růžové barvy, a je jedno, jestli jde o světlý odstín růžové nebo zda je to tmavě růžová, která připomíná barvu jednoho z operátorů. „A protějšky mohou pro muže nakoupit skutečně cokoli, od pánských upnutých boxerek, slipů, přes jockstrapy, ale i pánská tanga,“ dodává Martin Malý. Nejčastěji prodávaným zbožím jsou však boxerky, které drží prim v nákupním košíku nákupní galerie DMXgear.cz.

 

Den svatého Valentýna je pravděpodobně odvozen od svátku Lupercalia slaveném ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do „urny lásky“ vloženy lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho „miláčkem“ v následujícím roce. Legenda také říká, že tento den začal být známý jako Den svatého Valentýna až díky knězi Valentýnovi. Claudius II., vládce Říma, zakazoval svým vojákům, aby se ženili nebo jen zasnubovali. Bál se, že by chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do boje. Valentýn vzdoroval vládci a tajně oddával mladé páry. Byl zatčen a později popraven 14. února. Svátek Luprecalia splynul s oslavami mučednictví Svatého Valentýna a vznikl romantický svátek, který je nyní 14. února slaven.

Zdroj: Wikipedie

_________________________________________________________________

VÍTE, JAKÉ SPODNÍ PRÁDLO NOSÍ ČEŠTÍ MUŽI NEJRADĚJI? PODÍVEJTE SE NA VÝSLEDKY BLESKOVÉHO PRŮZKUMU!

Online lifestylový magazín www.facestar.cz, leden 2015

Odkaz na celý článek na Facestar.cz: https://www.facestar.cz/fashion/vite-jake-spodni-pradlo-nosi-cesti-muzi-nejradeji-podivejte-se-na-vysledky-bleskoveho-pruzkumu/

_________________________________________________________________

NA BARVĚ ZÁLEŽÍ! CO VYPOVÍDÁ BARVA PÁNSKÉHO SPODNÍHO PRÁDLA O SVÉM MAJITELI?

Barvy jsou velmi důležitou součástí našeho života. Možná by se zdálo, že v životě žen budou hrát větší roli než v životě mužů. Ač je pánská móda méně nápadná než dámská, na barvách rozhodně záleží! Jestli se tedy chystáte pánům nadělovat spodní prádlo, určitě bude dobré vzít tyto fakta v úvahu. Průzkumů se zúčastnilo více než 500 mužů a zveřejnil obchod s pánským prádlem DMXgear.cz, jehož zakladatel a majitel Martin Malý říká:  „Nejčastěji si pánové berou slipy, pokud se cítí sebejistí, a to v 18 procentech. Stejně tak jsou na tom, pokud jsou ve stresu, to však volí raději boxerky s delší nohavičkou.“ Muži si totiž spodní prádlo oblékají podle nálady.

tisková zpráva - facestar

Online lifestylový magazín www.facestar.cz, prosinec 2014

Odkaz na celý článek ZDE: https://www.facestar.cz/fashion/na-barve-zalezi-co-vypovida-barva-panskeho-spodniho-pradla-o-svem-majiteli/

_________________________________________________________________

LUXUSNÍ PRÁDLO PRO MUŽE

Kvalitní a zároveň krásné spodní prádlo není jen výsadou žen. Ty ho naopak stále častěji kupují jako dárek svým partnerům. Hledáte inspiraci před Vánoci? Podívejte se na www.dmxgear.cz, už samotný výběr Vás bude bavit!

Žena a život, prosinec 2014

Inzerce ke stažení ZDE

_________________________________________________________________

KLUCI NOSÍ PŘI ŠPATNÉ NÁLADĚ ŽLUTÉ TRENKY, TANGA OBLÉKAJÍ TI NEBOJÁCNÍ!

Říká se, že podle nosa poznáš kosa, ale barva a druh spodního prádla taky odhalí hodně. Třeba to, že když se kluk cítí nebojácně, dá to najevo oblečení erotického prádla! V exkluzivním průzkumu mezi pěti stovkami mužů zjistil e-shop DMXgear.cz, že každý šestý Čech si prádlo obléká výhradně podle nálady. „Nejčastěji si pánové berou slipy, pokud se cítí sebejistí, a to v 18 procentech. Stejně tak jsou na tom, pokud jsou ve stresu, to však volí raději boxerky s delší nohavičkou,“ řekl Boyleru majitel e-shopu Martin Malý.


Online komunitní magazín www.boyler.cz, prosinec 2014

Odkaz na celý článek ZDE: https://boyler.cz/kluci-nosi-pri-spatne-nalade-zlute-trenky-tanga-oblekaji-ti-nebojacni/

_________________________________________________________________

DÁREK PRO NĚHO, DÁREK PRO NI, SEXY INSPIRACE

Časopisy Esquire, Žena a život, Dolce Vita, Cosmopolitan, listopad 2014

Odkaz na tipy redakce zde PRO NĚHO, PRO NISEXY INSPIRACE

_________________________________________________________________

PÁNSKÁ ZÁLEŽITOST

Sexy a zároveň funkční pánské prádlo je nyní dostupné pro všechny. Nabízí ho internetový obchod www.DMXgear.cz, ceny od 250 Kč.

Tina, listopad 2014

Odkaz na tip redakce ZDE

_________________________________________________________________

Sexy těla ve Friends. Podívejte se, jak dopadla párty DMX gear

Modelové Tomáš Frida, Tony Čejka, Pavel Vacek a Jason Parker Kubík předvedli zaplněnému klubu starší i novější kolekci plavek, sportovního oblečení i spodního prádla od DMXgear. To si pak zájemci mohli přímo u majitele firmy Martina Malého s velkou slevou objednat. 

Klub Friends, červen 2014

Odkaz na článek redakce ZDE

_________________________________________________________________

Trend v pánském prádle: Čeští muži stále preferují boxerky, začínají ale nosit i tanga. Nebuďte konzervy a zkuste trochu experimentovat. Nabídka prádla je opravdu široká

Čeští muži si nad výběrem prádla velkou hlavu nedělají. Z průzkumu internetového e-shopu DMXgear, kterého se zúčastnilo přes 500 lidí, vyplynulo, že čeští muži stále preferují klasiku, tedy trenky a boxerky. Jeden fenomén se přesto objevil. Češi začínají nosit i tanga.

Gay online magazín LUI, červen 2014

Odkaz na článek redakce ZDE

_________________________________________________________________

SPODNÍ PRÁDLO MUŽŮ VEDOU BOXERKY!

Průzkum trhu, který provedl náš e-shop mezi více než 500 muži, přebrala lifestylová média, jako byl například www.facestar.cz.
Online magazín www.facestar.cz, květen 2014

_________________________________________________________________

DMXGEAR

Milé dámy, je čas potěšit muže!
Stejně jako nám, i našim protějškům udělá radost dokonale padnoucí prádlo. Sáhněte po přiléhavých boxerkách nebo sexy slipech řecké značky MED, kterou koupíte na stránkách internetového obchodu www.dmxgear.cz. Pořídíte zde prádlo pohodlné, sportovní i elegantní a dozvíte se zde např. jak pečovat o prádlo.

Časopis LoveStar, září 2013
Ke stažení ZDE.

_________________________________________________________________

Slipy z bambusu

Pánské slipy Andrew Christian z bambusového vlákna jsou tak jemné, že je přítel na sobě nebude vůbec cítít.
Časopis Spy, září 2013
Ke stažení ZDE
_________________________________________________________________

Zeštíhlující prádlo

I muži chtějí mít opticky menší břicho pod těsným trikem. S tím pomohou stahovací boxerky 2(X)IST Form Range. 
Časopis Spy, červenec 2013
Ke stažení ZDE.
_________________________________________________________________

Modré boxerky Brite

Odlište se s přiléhavými boxerkami z kolekce Brite. V pase mají pogumovanou gumu s 3D designem. Jsou vyrobené z hedvábí a spandexu a jsou příjemné.
Časopis Spy, červen 2013
Ke stažení ZDE
_________________________________________________________________
Prádlo je základ
Kontrastní boxerky ocení každý muž, který vyhledává prádlo z žebrované bavlny.
Časopis Lovestar, červen 2013
Ke stažení ZDE.

_________________________________________________________________

DMXGEAR

Pokud chcete, aby byl váš muž jako v bavlnce, pořiďte mu prádlo značky DMXgear. Např. sportovní boxerky Logan Blue jsou příjemné při sportovních aktivitách i na dennodenní nošení a to jistě každý sportem nadšený muž ocení.
Časopis LoveStar, červen 2013
Ke stažení ZDE.
_________________________________________________________________

Stažená prdel

Když nechcete mít neustále strachem stažení zadek z vlastních bohatýrských špeků, aspoň na chvíli pomůžou trenky z mikrovlákna se širokou stahovací gumou v pase. Stáhnou břicho a navíc poskytnou podporu i pro záda, což se hodí třeba při jízdě na skútru jako improvizovaný bederák. Model na fotce má ve skutečnosti 120 kg, trápí ho problematická pleť a závislost na hazardních hrách. A je to naprostý idiot. Už se cítíte lépe?
Časopis Maxim, duben 2013
Ke stažení ZDE
__________________________________________________________________

Neobyčejné boxerky

Odlišté svého partnera od davu příjemnými, přiléhavými boxerkami z kolekce 2(X)IST Brite. V pase mají sportovní gumu s 3D designem. Jsou z jemné bavlny a jsou určeny jak pro každodenní nošení, tak na sport. Pokud chcete, aby se Váš přítel cítil, jako by na sobě nic neměl, jsou tady boxerky Andrew Christian a 2(X)IST. 

Časopis Jackie, březen 2013
Ke stažení ZDE.

_________________________________________________________________

Novinky pro muže

Luxusní prádlo za dostupné ceny pro každého!

Časopis Madam Business, leden 2013
Ke stažení ZDE.

_________________________________________________________________