DMXGEAR garantuje kvalitu a nabízí řadu výhod

Nezávislý časopis dTest prověřil DMXGEAR a konstatoval, že vychází zákazníkům maximálně vstříc. Za to udělil tři hvězdičky, tedy nejvyšší počet za obchodní podmínky, které jsou v maximálním souladu s právy spotřebitele. DMXGEAR se rovněž dobrovolně přihlásil k řešení všech reklamací na veřejném portále ww.vasestiznosti.cz.

  

Od portálu ŽivéFirmy.cz jsme díky nadstandardním službám a přístupu k zákazníkovi obdrželi cenné hodnocení, kterého si vážíme. 

Každý zákazník si může být jist, že nakupuje u prověřeného e-shopu, který musí splňovat přísné podmínky a je tak zárukou kvalitního zboží a poskytovaných služeb.

  

DMXGEAR získal ocenění Prověřená společnost od Centra Výzkumu Názorů klientů. Hodnocení je vytvořeno na základě postupu, který odráží množství negací na danou firmu, jenž jsou k dispozici na internetu. Jedná se o negativní ohlasy, které by mohly poukázat na pochybení. Pokud na konkrétní firmu nebyl žádný negativní ohlas, má firma možnost přidat se k Prověřeným společnostem. Děkujeme, že jste s námi spokojeni.

Nákupem na DMXGEAR jen vyděláte. Nejen, že můžete využívat slevy, které nabízíme, ale za každý nákup Vám vrátíme peníze zpět. Za každých utracených 200 Kč Vám na Váš účet připíšeme 1 bod = 10 Kč, které můžete použít na svůj další nákup jako slevu nebo body sbírat a pak je vyměnit za dopravu či zboží zdarma.

Každý zákazník od nás dostane ke každému nákupu dárek. Jako jediný e-shop s pánským spodním prádlem dáváme zdarma ke každé objednávce drobný dárek, a to podle výše objednávky.

U DMXGEAR máte jistotu dopravy zdarma. Stačí zvolit dopravu přes výdejní místa Ulozenka.cz a neplatíte ani korunu za dopravu. Nebo máte raději Českou poštu? Stačí nakoupit nad 1 500 Kč a rovněž Vám zašleme zboží zdarma.

Pokud si chcete zboží vyzvednout osobně, nabízíme Vám možnost si zásilku vyzvednout ve výdejním místě Zásilkovna.cz na Praze 1.

Všem našim zákazníkům umožňujem vrátit zboží z jakéhokoli důvodu do 1 měsíce od zakoupení vč. vrácení peněz. Podle zákona je nárok na 2 týdny a u DMXGAR navíc prodlouženo o další 3 týdny. 

Stačí nakoupit jednorázově nad 2 000 Kč nebo mít u nás kumulovanou útratu přes 4 000 Kč a získáte automaticky 15% slevovou kartu Sphere Card. 

Na všechny značky máme certifikaci o původu zboží. Navíc všechny produkty jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů, které se na světě nacházejí. Jedná se tak o 100% kvalitní výrobek.

DMXGEAR Vám nabízí jako jediný obchod na českém a slovenském trhu nakupování v noci za neuvěřitelné ceny, snížené ceny i o 80 %.

Pravidelně pořádáme na sociálních sítích soutěže o hodnotné ceny, vouchery, prádlo a elektroniku. Nabízíme nejrůznější slevové akce nebo balíčky za zvýdněné ceny.

DMXGEAR už není jen klasickým distributorem značek, ale navrhujeme a vyrábíme si vlastní kolekci, kterou šijí české šičky z českých materiálů a dalších komponentů.