DMXgear umožňuje tyto platební metody

Veškeré on-line platby DMXGEAR zprostředkovává banka Komerční banka, člen skupiny Société Générale Group. Stržené finanční prostředky se na Vašem účtě objeví pod účtem: 107-9743760247/0100 a názvem: DMX UNDERWEAR s.r.o. Pro zahraniční platby je IBAN: CZ3301000001079743760247 a SWIFT/BIC: KOMBCZPPXXX.

Akceptujeme Visa a MasterCard. Číslo své kreditní karty nám sdělíte až ve chvíli, kdy si zboží objednáte vložením do nákupního košíku a budete postupovat dle pokynů. U plateb kartou v DMXGEAR e-shopu je zajištěna bezpečnost plateb. Veškerá akceptace karet probíhá v bezpečnostním prostředí, takže nehrozí jakékoli zneužití Vámi poskytnutých údajů. Žádný zaměstnanec nemá přístup k Vámi zadávaným údajům a veškerý transport údajů je realizován na zabezpečených stránkách, v tzv. protokolu https.

Doběrečné je vybíráno při převzetí zásilky od dopravce, tj. na pobočce České pošty, přes dopravní společnost DPD a na odběrných místech Uloženka.cz a Zasilkovna.cz. Služba "doběrečné" je zpoplatněno částkou 22 Kč.

PayPal je internetový platební systém, prostřednictvím kterého můžete bezpečně a okamžitě uhradit svoji objednávku.