Jaký jsou jock tanga Andrew Christian Show-it

Jaký jsou jock tanga Andrew Christian Show-it
  Novinky   08. 05. 2016   Počet shlédnutí (1880)

Byli jsme v Las Vegas a dostali jsme se na stánek Andrew Christian. Stejně jako v minulých letech, i letos má AC úžasné množství prádla. Stále nás udivuje, jak mohou vyrobit tolik prádla během roku. Je to až úctyhodné.

Jedním z nějnovějších objevů v oblasti spodního prádla pro chlapy jsou Jock tanga. Asi si říkáte, co jsou Jock tanga? Ano, je to takový kříženec atletických jocksů s pánskými tangy s gumou v pase. Tento hybrid není tím mainstreamem, ale minimálně jde o zajímavé a netradiční prádlo. Tyto Jock tanga jsou vyrobeny Show-it technologií. Výsledkem je váček vpředu pro přirození. Takže pokud nejste příznivcem a fanouškem tohoto prádla, tak to pro vás nemusí být to pravé ořechové.

To, co se mi líbí na tomto prádle, je způsob, jaký celkově toto spodní prádlo vypadá. Vpředu má váček na přirození, v pase stříbrná metalická guma s logem Andrew Christian a vzadu super řešení. Dokonce je na chlapa v Jock tangách pěkný pohled.  

Pokud jste zastáncem něčeho nového, pak doporučujeme tyto Jock tanga. Není to asi ke každodennímu nošení, ale třeba na rande doporučujeme.