Pánské plavky 2014: do módy se vrací upnuté plavky

Pánské plavky 2014: do módy se vrací upnuté plavky
  Novinky   27. 05. 2014   Počet shlédnutí (1910)

Letošní léto bude co se pánských plavek týká ve znamení upnutých slipových plavek a boxerek. Pánové se totiž nestydí ukázat svoji dokonalou postavu. Potvrzují to nejnovější trendy od výrobců spodního prádla a plavek. Například největší výrobce plavek na světě, americká značka Andrew Christian, nabízí ve své nové kolekci jen upnuté boxerkové a slipové střihy. Hlavní roli hraje látka, která musí být rychleschnoucí a nesmí chybět ani nápaditý a neotřelý design.

 

Střihy a materiály vychází z toho, jakým směrem se vyvíjí multimiliardový fashion průmysl, jehož součástí je i spodní prádlo. Pánové totiž čím dál tím častěji jako spodní prádlo nosí upnuté boxerky a slipy a naopak se odvrací od volných trenýrek. Tento trend se promítá i do pánských plavek. Volné kraťasy byly na svém vrcholu před třemi lety, ale to se nyní mění. “Léto je vlastně obdobím, kdy se ukáže, jak vypadáte a pánové se chtějí ukázat, stejně jako dámy,” říká Martin Malý, zakladatel a majitel e-shopu s pánským spodním prádlem www.DMXgear.cz. Podle Malého bude v letošním roce největší zájem o upnuté plavky, a to jak o boxerky, tak i slipové plavky. Mladí muži, kteří denně chodí do posilovny a pečují o svou vizáž, jsou na svá těla náležitě pyšní, a rádi se svými přednostmi pochlubí. A malé, upnuté plavky jim to umožňují. “Nezáleží však na tom, zda má muž dokonalé tělo nebo normální postavu. Cílem je, aby se v plavkách, stejně jako v prádle, cítil přirozeně,” dodal Malý. I přesto existují limity, a to pořádný pivní pupek visící přes gumu nebo povadlé špekovité bříško. “Těmto mužům bych doporučil raději volné šortky,” říká Martin Malý.

 

  

Pro letošní léto budou hitem tedy zejména boxerky, a to jak s delší nohavičkou, tak i kratší. Ovšem největší zájem bude o upnuté slipové plavky. Na barevnosti nebude vůbec záležet, ale říká se, že v jednoduchosti je krása, proto jednoduché barevné kombinace s okrasnými prvky, jako jsou pruhy či zajímavá guma či šňůrka v pase bude to pravé ořechové.

 

Současný trend pánských plavek tedy velí jasně: malé, obepnuté plavečky, pod kterými je pěkně vyrýsováno. “Je to však 25 let nazpátek a podobné pánské plavky zcela normální a nikdo je nějak zvlášť neřešil,” dodal M. Malý. Dnes je situace odlišná, na vině bude patrně tolik opěvovaný a oslavovaný kult namakaného, vysportovaného těla. Jednu nevýhodu to má. Muži by si také měli uvědomit, že slipové plavky odhalují i to, jak moc jim bylo naděleno či jak moc byla voda, z níž vycházejí, studená.

Všechno, o čem jste četli, můžete koupit ZDE.