Muž roku 2016 Josef Kůrka jezdil polonahý v tramvaji

  Novinky   13. 05. 2019   Počet shlédnutí (361)

13. 5. 2019

Muž roku 2016 Josef Kůrka se stal tváří nové kolekce prádla značky DMXGEAR. Řada Essential se křtila na hodně netradičním místě.

Každý muž by chtěl nosit pohodlné prádlo, které by bylo příjemné na tělo, sálo pot, nikde neškrtilo a pod kalhoty by bylo zcela neviditelné. Přesně tyto parametry splňuje úplně nová kolekce prádla značky DMXGEAR. Řada Essential je určená pro všechny muže, kteří se chtějí spolehnout na měkkou gumu v pase a extra jemnou bavlnu. Dokonalá kombinace a vyvážený poměr bavlny (92 %) a elastanu (8 %) činí z řady DMXGEAR Essential ideální prádlo pro každodenní použití, na cvičení venku nebo v posilovně.

Tváří prádla DMXGEAR řady Essential se stal urostlý fitness trenér Josef Kůrka, pyšnící se titulem Muž roku 2016. Ten "na palubě" unikátní modré tramvaje T3 Coupé, při křtu nové řady prádla, řekl: "Trávím ve svém fitku hodně času a potřebuji, abych při práci nebyl omezován nepohodlným spodním prádlem. Vím, jak si občas klienti fitness centra stěžují, že jsou po cvičení odření zrovna v těch nejchoulostivějších partiích. Proto jsem rád, že mi spodní prádlo DMXGEAR Essential umožňuje komfortní nošení. Z vlastní zkušenosti pak svým klientům vřele doporučuji výrobky této osvědčené firmy."