Trenýrkový král a majitel značky DMXGEAR Martin Malý: Cítíme, že zákazníci mají dost konzumního průmyslu!

Trenýrkový král a majitel značky DMXGEAR Martin Malý: Cítíme, že zákazníci mají dost konzumního průmyslu!

Podnikatel Martin Malý žije s partnerem střídavě v Čechách a ve Švýcarsku. Jeho značka spodního prádla DMXGEAR patří momentálně mezi nejoblíbenější v Česku a na Slovensku. Z jejich nabídky si vybere opravdu každý. Kromě toho, že je Martin velmi zaneprázdněný muž, rád cvičí, zdravě se stravuje a cestuje. 

Jak se žije gayům ve Švýcarsku, existují nějaké rozdíly oproti České republice?

Osobně asi nevidím zásadní rozdíly mezi komunitou u nás a ve Švýcarskou. Spíše vnímám rozdíly obecně v chování lidí navzájem. V Česku se moc nenosí úspěch a lidé za ním vidí něco podezřelého. Ale už nevidí a ani nechtějí vidět tu dřinu, večery strávené nad prací, zatímco ostatní se baví s přáteli. Od Švýcarů jsem zatím podobné předsudky neslyšel, ba naopak, všichni byli nápomocni a v údivu, co vše se dá vybudovat, pokud má člověk nápad a umí ho dotáhnout do konce.

Máte přítele?

Po různých nevydařených vztazích v minulosti jsem nyní zadaný a zatím žádnou revoluci ve svém soukromí neplánuji.

Jste registrovaný nebo o tom uvažujete?

Nyní jsem registrovaný, ale domnívám se, že se dá žít vedle toho, koho milujete, i bez tohoto oficiálního svazku.

Vlastníte značku spodního prádla DMXGEAR. Proč jste se rozhodl podnikat právě v této oblasti?

Nápad přišel před pěti lety, kdy mi kamarád říkal, ať začnu podnikat v něčem, co mě baví. A mě bavilo nakupovat trenky. (smích) Nicméně jsem se porozhlédl po českém a slovenském trhu a zjistil, že tu není prodejce, který by nabízel kvalitní prádlo za rozumnou cenu. Buď to byly značkové, avšak předražené kousky, anebo levné věci z Číny. Takže si dovolím říct, že jsem našel díru na trhu. A toho jsem využil.

Celý článek na LUI.CZ.