Lidem, co mají chuť něco budovat, fandím, říká pořadatel soutěže Muž roku

Lidem, co mají chuť něco budovat, fandím, říká pořadatel soutěže Muž roku

Davide, po těch letech už není potřeba představovat prestižní soutěž Muž roku. Řekni nám, co je letos jiné oproti minulým ročníkům?

Tak je nová moderátorka, což je z TV Prima Klára Doležalová, dále vystoupí noví účinkující, které jsem ještě neměl na akci. Každý ročník je nový, něčím nový a já se těším již na letošní finalisty, jak se předvedou a jak budou úspěšní.

 

Můžeš nám prozradit, jaké osobnosti budou na slavnostním vyhlášení v Náchodě?

Tak během programu vystoupí Bára Basiková, Ilona Csáková, Jitka Zelenková, Martin Chodúr, Marián Vojtko a další osobnosti, letošní večer bude moderovat Karel Voříšek a Klára Doležalová. V porotě zasedne řada osobností, ale vše nechci úplně odhalit.

 

Po dvou letech jsi také vyměnil prádlo 69slam a vrátil ses ke značce DMXGEAR, se kterou jsi dva roky také dělal. Co tě k tomu vedlo?

Člověk se snaží to trochu pozměnit, není to vůbec nic proti prádlu 69SLAM či firmě, která má tuto značku. Myslím, že jsme přátelé, ale chce občas udělat změnu, nejen v dramaturgii akce, osobnostech, i značkách. Věřím, že s DMXGEAR se nám bude dobře spolupracovat jako v minulosti. A bude to obohacení pro obě strany.

 

Nově prý také plánuješ s vedením DMXGEAR výrobu pánských plavek, které si prý budou šít pro kluky na míru. Jak moc jsi mohl zasahovat do výběru, střihu?

Přiznám se, že jsem trochu do výběru mluvil, ale vím, že ředitel DMXGEAR Martin Malý je velmi kreativní, takže to nechávám i na něm. Jsem rád, že přišel s vlastní značkou na český trh a kolekcí pro naši soutěž. Všem těmto lidem fandím, že mají chuť něco budovat. 

 

Tyto plavky bude mít i loňský vítěz Miroslav Dubovický, který jede reprezentovat Česko do Dominikánské republiky na Mr. Universe. Má šanci na úspěch?

Já věřím, že má velkou šanci na úspěch. Míra se velmi připravuje na tuto soutěž, už příští týden odlétá a bude naši zemi reprezentovat na této mezinárodní soutěži. Věřím, že na této soutěži a přiveze nějakou cenu či se umístí na dobrém místě.